Wyświetlanie 1–16 z 18 wyników

 • Christmas MEGA BOOK

  36.00

  Książka – kolorowanka, pomoże  Twojemu dziecko  zapamiętać i utrwalić słownictwo oraz pisownie   wyrazów  o temtyce Christmas

  • Ebook ten uczy Twoje dziecko słów związanych z Christmas
  • Zestaw zawiera ćwiczenia które uczą, utrwalają, wpływają pozytywnie na rozwój małej motoryki
  • pisanie po kropkach pomaga Twojemu dziecku nauczyć się pisać poprawnie nowych  słówek, pomaga zapamiętać i utrwalić nowe wyrazy
  • ćwiczenia polegające na kolorowaniu pomagają zapamiętać znaczenie nowych słów
  • ćwiczenia poprawiają zdolności motorycznej przygotowują do nauki pisania
  • twoje dziecko będzie ćwiczyło cierpliwości i skupienie uwagi
 • CVC Words- easy words

  34.50

  Zeszyt ćwiczeń zawiera ponad 70 stron różnych gier i ćwiczeń  dzięki którym Twoje dziecko pozna prawie  60 prostych  słów w języku angielskim, nauczy się ich czytać i  zapozna się  z graficznym zapisem słów.

 •  Winter Clothes

  34.00

  Ebook zawiera ponad 130 stron z rożnymi materiałami  na ćwiczenie  zimowej garderoby.

  W ebooku znajdują sie:

  1. Flashcards, które pomagają w nauce słownictwa
  2. Gra I SPY- gra pomaga podczas ćwiczeń rozumienia ze słuchu oraz ćwiczy umiejętność obserwacji i skupienia
  3. Bingo dzięki której dziecko rozpoznaje obrazki
  4. Klamerki, które pomaga w utrwaleniu nowego słownictwa
  5. Nauka przymiotników
  6. 8 gier planszowych
  7. Gotowe dialogi w sklepie  do wykorzystania podczas zabaw ze straszymy dziećmi
 • Autumn

  30.00

  Odkryj book stworzony specjalnie dla dzieci, które chcą wspaniale bawić się i jednocześnie uczyć się słówek po angielsku związanych z piękną porą roku – jesienią! Ebook ten  to prawdziwa skarbnica wiedzy i zabawy.

 • Autumn Games

  28.00

  Zestaw zawiera  różne gry na ćwiczenie słów związanych z jesienią . 20 Flashcards Read and circle 6 board games Make a word 2 dice games 2  I spy games I have, who has

 • “Cards 3 Letters Words – Easy Reading”

  25.90

  Ta kolorowa książeczka zawiera 56 kart z trzyliterowymi słowami, które zapewniają dziecku nie tylko naukę ich znaczenia, ale również umiejętność czytania, pisania oraz rozumienia tekstu.

 • Colours – colouring and activity book

  25.50

  Colours   – Colouring and activity book to pozycja przeznaczona dla rodziców dzieci 3-8 letnich, które zaczynają swoja przygodę z językiem angielskim. Ebook zawiera propozycje różnych gier i zabaw do wykorzystywania w domu przez rodziców .

  Ponadto znajdują się tam karty pracy  i gry gotowe do wydruku.

 • My school – Colouring and activity book

  25.50

  My school  – Colouring and activity book z serii “Colour, read and learn ”  to pozycja przeznaczona dla dzieci i w wieku 5-6 lat ,   osób które są na poziomie podstawowym z języka angielskiego.

   

   

 • Under the sea  – Colouring and activity book

  25.50

  Under the sea  – Colouring and activity book  z serii “Colour, read and learn ” to pozycja przeznaczona dla dzieci i w wieku 5-6 lat ,   osób które są na poziomie podstawowym.

   

 • At home – Colouring and activity book

  25.50

  At home – Colouring and activity book z serii “Colour, read and learn ”  to pozycja przeznaczona dla dzieci i w wieku 5-6 lat ,   osób które są na poziomie podstawowym.

   

 • Clothes – Colouring and activity book

  25.50

  Clothes – Colouring and activity book z serii “Colour, read and learn ” to pozycja przeznaczona dla dzieci i w wieku 5-6 lat oraz   osób które są na poziomie podstawowym z jezyka angielskiego.

   

 • 23 niezwykłych gier planszowych, które naucząTwoje dziecko nowych słówek po angielsku *bonusy szablony i labirynty

  25.00

  Ebook  “23 niezwykłych gier planszowych, które nauczą Twoje dziecko nowych słówek po angielsku” to niezastąpione narzędzie do nauki języka angielskiego dla najmłodszych. Zawiera on 23 gotowe do wydruku plansze gier, które nie tylko zapewnią dużo radości i zabawy, ale również pomogą Twojemu dziecku opanować nowe słownictwo. Każda gra w tym  ebooku jest zaprojektowana tak, aby rozwijać umiejętności rozróżniania słów i czytania. Dzięki nim Twoje dziecko będzie miało możliwość zdobywania wiedzy językowej w sposób interaktywny i angażujący. Gry planszowe są również doskonałym narzędziem do nauki w grupie. Możecie spędzać razem czas przy wspólnym rozwiązywaniu zagadek, co pozwoli dziecku nie tylko rozwijać swoje umiejętności językowe, ale również budować relacje i umiejętność pracy zespołowej. Nie czekaj dłużej! Ebook  “23 niezwykłych gier planszowych, które nauczą Twoje dziecko nowych słówek po angielsku” jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy chcą pomóc swoim dzieciom w nauce języka angielskiego w sposób kreatywny i angażujący. Zamów już teraz i zobacz, jak Twoje dziecko z pasją opanuje nowe słownictwo!

 • Flashcards SUMMER

  24.99

  Flashcards to zestaw 40 słówek angielskich związanych z tematem LATO  gotowych do wydrukowania i zalaminowania

 • Flashcards SPRING

  24.99

  Flashcards to zestaw 40 słówek angielskich związanych z tematem WIOSNA,  gotowych do wydrukowania i zalaminowania

 • Flashcards -Karty do gier

  24.99

  Flashcards to zestaw kart  gotowych do wydrukowania i zalaminowania

  Dzięki FLASHCARDS  twoje dziecko w sposób łatwy i przyjemny  utrwali i zapamięta ponad 150 nowych słów w języku angielskim.

 • 380 words List of vocabulary for kids

  24.50

  Ebook “380 words List of vocabulary for kids” To doskonała pomoc dla rodziców i nauczycieli, którzy pragną nauczyć dzieci podstawowych słów z języka angielskiego.