Kursy

Dostęp 24 h / 7 dni

To Ty decydujesz kiedy i gdzie Twoje dziecko przerabia kurs, czy w samochodzie, podczas wakacji a może w ogrodzie?

Zero dodatkowych opłat

Twoje dziecko może przerabiać lekcje tyle razy ile chce i nie musisz za to nic dodatkowo płacić. Ze wszystich materialow korzystacie do woli.

Gry planszowe i online

Do każdego tematu znajdziesz wiele gier online, które systematyzują wiedzę z danego tematu

Korzystasz kiedy chcesz i gdzie chcesz

To Ty decydujesz kiedy o edukacji Twojego dziecka, Ty wybierasz czas i miejsca nauki.

Harmonogram zajęć

Harmonogram krok po kroku przeprowadzi Cię przez kurs tak aby Twoje dziecko jak najlepiej skorzystało z kursu i opanowało materiał

Zeszyty ćwiczeń i materiały do druku

Do każdej lekcji otrzymujesz zeszyty ćwiczeń, które utrwalają poznany materiał. Materiały są tak przygotowane aby Twoje dziecko nigdy się nie nudziło się tylko dobrze się bawiło i pokochało naukę języka angielskiego. Materiały pozytywnie wpływają na rozwój Twojego dziecka, kształtują małą motorykę, koncentracje, spostrzegawczość, rozwijają umiejętność rozumienia i pracy z tekstem, uczą poprawnej pisowni słów i wyrażeń. Materiały możesz wiele razy drukować dzięki temu masz pewność ze twoje dziecko opanowało zagadnienie.

Opinie klientów

Jestem zachwycona sposobem prowadzenia zajęć. Moje 3 i 6 letnie dziecko uwielbiają zajścia do tego stopnia, ze w weekendy proszą mnie o więcej materiałów. Moje starsze dziecko zaczęło czytać po angielsku i sprawia mu to wielka przyjemności. Moje młodsze dziecko zaczęło rozpoznawać literki i poznało wiele nowych słówek. Oraz to co dla mnie najważniejsze zaczęło rozumieć angielski.
Ana
Hiszpania
Moje dziecko uwielbia zajęcia i chce uczyć się angielskiego codziennie.
Sonia
Hiszpania
Program ułożony jest w sposób logiczny, i od początku dziecko tak jest prowadzone ze samodzielnie może uczyć się języka. Sama uczyłam się języka angielskiego ale dopiero teraz poznałam wiele zasad i zrozumiałam jak łatwo mogę nauczyć się angielskiej wymowy.
Charo
Hiszpania
Cieszę się, ze natrafiłam na kursy Elizy. Moje dziecko nie lubiło zajęć z języka angielskiego bo wszystko wydawało się mu za trudne. Od jakiegoś czasu zauważyłam ze w szkole idzie mu coraz lepiej, zaczął lepiej czytać i wymawia poprawnie słowa po angielsku . Zaczął przynosić lepsze oceny!
Marta
Polska