Lekcja próbna Kurs online „Od literki do czytania” oparty o brytyjską metodologię, dzięki któremu Twoje dziecko łatwo i szybko opanuje podstawy i pokocha język angielski.

Powstał z myślą o dzieciach od 5 roku życia,  podczas którego Twoje dziecko pozna litery i dźwięki, zacznie samodzielnie czytać, pisać i mówić w języku angielskim.

Od literki do czytania” to kurs, który  powstał w oparciu o autorską  metodę łącząca lata doświadczenia w pracy z dziećmi, gry, zabawy i ćwiczenia i nteraktywne oraz metody  używane  w brytyjskich szkołach.

beautiful-mother-helping-her-daughter-with-homewor-BELMZW4.jpg
little-girl-drewing-VGJZ9E3.jpg

Dlaczego rodzice wybierają kurs online
"Od literki do czytania"?

Dostęp do platformy 24 h / 365 dni

Jeśli masz dość tracenia czasu na dowożenia Twojego dziecka na zajęcia, kurs online jest rozwiązaniem dzięki któremu otrzymujesz dostęp do platformy 24 h / 365 dni. To Ty i twoje dziecko decydujecie kiedy i gdzie się uczy, ile czasu poświęca na naukę aby jak najlepiej dopasować terminy do harmonogramu życia Twojej rodziny.

Indywidualne tempo nauki

Jeśli Twoje dziecko nie bierze aktywnie udziału w zajęciach lub uczy się bardzo szybko i nudzi się podczas zajęć kurs online pomoże Ci dopasować tempo nauki do potrzeb indywidualnych Twojego dziecka ponieważ to Ty i Twoje dziecko wyznaczacie tempo nauki i decydujecie kiedy przechodzicie do następnego modułu.

Lekcje tylko w języku angielskim

Martwisz się, że podczas zajęć z języka angielskiego twoje dziecko słyszy język polski? Kurs online Od literki do czytania, prowadzony jest tylko w języku angielskim. Mózg twojego dziecka w pełni zanurza się w nowym języku. Twoje dziecko uczy się poprzez gesty, wizualny materiał oraz z kontekstu i zaczyna myśleć w języku angielskim. Dokładnie tak jak kiedyś uczyło się języka polskiego.

Nauka poprawnej wymowy

Być może jesteś także w grupie rodziców, którzy martwią się ,że dziecko zna słowa ale nie potrafi ich poprawnie przeczytać. Kurs "Od literki do czytania" uczy Twoje dziecko poprawnej wymowy poszczególnych dźwięków i łączenia ich w wyrazy tak aby poprawnie przeczytać słowa. Dzięki Super English Formula już dzieci 5 letnie są w stanie czytać poprawnie proste teksty.

Jak w 99 dni nauczyć swoje dziecko czytać w języku angielskim ?

“Od literki do czytania” jest to kurs który krok po kroku przeprowadzi Twoje dziecko od nauki liter i dźwięków poprzez  poprawne wymawianie słów oparty o Super English Formula. 

 

W oparciu o angielski system

Metoda ta powstała w połączeniu   długoletniego  doświadczenia w pracy z dziećmi w angielskiej szkole podstawowej oraz doświadczenia pracy z dziećmi polskimi i hiszpańskimi. 

Dźwięki pisanie i poprawne czytanie.

Super English Formula kładzie nacisk na poznanie i poprawne wymawianie dźwięków łączenie ich w słowa a następnie, pisanie i poprawne czytanie.

Super English Formula

Dziecko poznaje trzy pierwsze dźwięki i jest w stanie zacząć czytać pojedyncze słowa. Super English Formula różni się od tradycyjnej formy nauki gdzie dziecko uczy się na pamięć.

Krok po kroku

Podczas nauki Super English Formula twoje dziecko poznaje słowa poprzez czytanie,  uczy się ich znaczenia poprzez wizualne materiały, naukę słów w kontekście. Dzięki temu łatwo i przyjemnie zapamiętuje wiele nowych słów i zwrotów

mother-and-son-crafting-together-at-home-LTK34BD.jpg
girl-with-brush-drawing-sun-on-paper-PND2R36.jpg

Dodatkowe korzyści z kursu online "Od literki do czytania"

afro-mom-and-daughter-doing-school-homework-on-sof-QHHEQDH.jpg

Wygoda i oszczędność czasu

Dostosowujecie naukę do waszych potrzeb i do waszego rodzinnego planu dnia. Nie tracisz czasu na dojazdy, nie tracisz zajęć kiedy dziecko choruje lub kiedy jedziesz na wakacje.

girl-with-brush-drawing-sun-on-paper-PND2R36.jpg

Oszczędność pieniędzy

Płacisz tylko raz za kurs ! Materiały drukujesz tyle razy ile potrzebujesz aby dziecko opanowało dane zagadnienie. Masz kontrolę nad edukacja Twojego dziecka. Sama monitorujesz jego postęp,

teenage-girls-are-singing-and-playing-guitars-they-NJUHDBF.jpg

Dodatkowe materiały

Otrzymujesz wiele materiałów zaczynając od tradycyjnych zeszytów ćwiczeń, książki do czytania, gry planszowe i na grach online. Dzięki temu twoje dziecko rozwija także motorykę, słuch , pamięć oraz uczy się koncentracji.

Czego nauczy się Twoje dziecko?

Eliza Giner- Wajda autorka kursu

Od zawsze fascynowała mnie praca z dziećmi i szukałam złotego środka  na  przekazywania wiedzy w taki sposób aby  każde dziecko już na pierwszych zajęciach zapamiętywało jak najwięcej i wychodziło z zajęć z uśmiechem. 

Mieszkając ponad 15 lat w Wielkiej Brytanii,  pracowałam w przedszkolach i szkole podstawowej gdzie poznałam metody jakimi  uczą się  angielskiego brytyjskie dzieci. To  tam po  raz pierwszy poznałam dzieci które uwielbiają szkole i nie mogą się doczekać powrotu po wakacjach! Wszystko to dzięki innemu podejściu do edukacji i do dziecka.

W moich kursach i podczas moich zajęć z dziećmi korzystam właśnie z tych metod . W połaczeniu mojego  ponad 20 letniego doświadczenie w nauczaniu i metod poznanych w Wielkiej Brytanii opracowałam SUPER ENGLISH FORMULE.

W pierwszym roku wprowadzania tej metody do moich zajęć  skorzystało z niej ponad 100 dzieci i z każdym rokiem przybywa chętnych aby właśnie w ten sposób zacząć  swoją przygodę z językiem angielskim ponieważ rodzice już od pierwszych zajęć widzą  niesamowite rezultaty i postęp dziecka. 

10

Jakie zagadnienia opanuje Twoje dziecko podczas kursu?

teenage-girls-are-singing-and-playing-guitars-they-NJUHDBF.jpg
teenage-girls-are-singing-and-playing-guitars-they-NJUHDBF.jpg

Wyobraź sobie, że Twoje dziecko zaczyna samodzielnie czytać książki w języku angielskim, zaczyna samodzielnie poznawać nowe słowa  i rozumie i  zapamiętuje ich znaczenie. Poprawnie czytając, zapamiętuje pisownie nowych wyrazów  dzięki temu rozwija wszechstronnie  swój język angielski bo mózg  człowiek najlepiej zapamiętuje obrazy i ciekawe historie.  Czytając więc samodzielnie   książki twoje dziecko z łatwością zapamiętuje znaczenie nowych słów a czytając głośno ćwiczy ich wymowę.

 

Wyobraź sobie, że  z każdą przestaną  nową  książką w głowie twojego dziecka zostają nowe słowa i tym samym słownictwo twojego dziecka  się wzbogaca więc  kiedy zaczyna mówić już nie brakuje mu słów!

 

teenage-girls-are-singing-and-playing-guitars-they-NJUHDBF.jpg

 

Wyobraź sobie, że  twoje dziecko uczy się łatwo,  szybko  i z przyjemnością angielskiego a ty masz poczucie, że  jak najlepiej pomogłaś Twojemu dziecku wystartować w świat języka angielskiego!

Kurs „Od literki do czytania”  nauczy twoje dziecko nie tylko jak składać i wymawiać  poprawnie słowa ale także  Twoje dziecko nauczyć się  wielu nowych słów.

Co piszą o Elizie i jej metodzie rodzice uczniów i uczennic?

Oto co otrzymujesz w lekcji próbnej ?


Aktywuj dostęp za jedyne 1 euro