Od zawsze fascynowała mnie praca z dziećmi i szukałam złotego środka  na  przekazywania wiedzy w taki sposób aby  każde dziecko już na pierwszych zajęciach zapamiętywało jak najwięcej i wychodziło z zajęć z uśmiechem. 

Mieszkając ponad 15 lat w Wielkiej Brytanii,  pracowałam w przedszkolach i szkole podstawowej gdzie poznałam metody jakimi  uczą się  angielskiego brytyjskie dzieci. To  tam po  raz pierwszy poznałam dzieci które uwielbiają szkole i nie mogą się doczekać powrotu po wakacjach! Wszystko to dzięki innemu podejściu do edukacji i do dziecka.

W moich kursach i podczas moich zajęć z dziećmi korzystam właśnie z tych metod . W połaczeniu mojego  ponad 20 letniego doświadczenie w nauczaniu i metod poznanych w Wielkiej Brytanii opracowałam SUPER ENGLISH FORMULE.

W pierwszym roku wprowadzania tej metody do moich zajęć  skorzystało z niej ponad 100 dzieci i z każdym rokiem przybywa chętnych aby właśnie w ten sposób zacząć  swoją przygodę z językiem angielskim ponieważ rodzice już od pierwszych zajęć widzą  niesamowite rezultaty i postęp dziecka.