Kurs online „Od literki do czytania” oparty o brytyjską metodologię, dzięki któremu Twoje dziecko w 99 dni opanuje podstawy i pokocha język angielski.

Program powstał z myślą o dzieciach od 5 roku życia. Twoje dziecko pozna litery i dźwięki, zacznie samodzielnie czytać, pisać i mówić w języku angielskim.

Od literki do czytania” to kurs w oparciu o autorską  metodę łącząca lata doświadczenia w pracy z dziećmi, gry, zabawy i ćwiczenia interaktywne oraz metody  używane  w brytyjskich szkołach.

beautiful-mother-helping-her-daughter-with-homewor-BELMZW4.jpg

Dlaczego rodzice wybierają kurs online
"Od literki do czytania"?

Dostęp do platformy 24 h / 365 dni

Jeśli masz dość tracenia czasu na dowożenia Twojego dziecka na zajęcia, kurs online jest rozwiązaniem dzięki któremu otrzymujesz dostęp do platformy 24 h / 365 dni. To Ty i twoje dziecko decydujecie kiedy i gdzie się uczy, ile czasu poświęca na naukę aby jak najlepiej dopasować terminy do harmonogramu życia Twojej rodziny.

Lekcje tylko w języku angielskim

Martwisz się, że podczas zajęć z języka angielskiego twoje dziecko słyszy język polski? Kurs online Od literki do czytania, prowadzony jest tylko w języku angielskim. Mózg twojego dziecka w pełni zanurza się w nowym języku. Twoje dziecko uczy się poprzez gesty, wizualny materiał oraz z kontekstu i zaczyna myśleć w języku angielskim. Dokładnie tak jak kiedyś uczyło się języka polskiego.

Indywidualne tempo nauki

Jeśli Twoje dziecko nie bierze aktywnie udziału w zajęciach lub uczy się bardzo szybko i nudzi się podczas zajęć kurs online pomoże Ci dopasować tempo nauki do potrzeb indywidualnych Twojego dziecka ponieważ to Ty i Twoje dziecko wyznaczacie tempo nauki i decydujecie kiedy przechodzicie do następnego modułu.

Nauka poprawnej wymowy

Być może jesteś także w grupie rodziców, którzy martwią się ,że dziecko zna słowa ale nie potrafi ich poprawnie przeczytać. Kurs "Od literki do czytania" uczy Twoje dziecko poprawnej wymowy poszczególnych dźwięków i łączenia ich w wyrazy tak aby poprawnie przeczytać słowa. Dzięki Super English Formula już dzieci 5 letnie są w stanie czytać poprawnie proste teksty.

Jak w 99 dni nauczyć swoje dziecko czytać w języku angielskim ?

“Od literki do czytania” jest to kurs który krok po kroku przeprowadzi Twoje dziecko od nauki liter i dźwięków poprzez  poprawne wymawianie słów oparty o Super English Formula. 

 

W oparciu o angielski system

Metoda ta powstała w połączeniu   długoletniego  doświadczenia w pracy z dziećmi w angielskiej szkole podstawowej oraz doświadczenia pracy z dziećmi polskimi i hiszpańskimi. 

Dźwięki, pisanie i poprawne czytanie.

Super English Formula kładzie nacisk na poznanie i poprawne wymawianie dźwięków łączenie ich w słowa a następnie, pisanie i poprawne czytanie.

Super English Formula

Dziecko poznaje trzy pierwsze dźwięki i jest w stanie zacząć czytać pojedyncze słowa. Super English Formula różni się od tradycyjnej formy nauki gdzie dziecko uczy się na pamięć.

Krok po kroku

Podczas nauki Super English Formula twoje dziecko poznaje słowa poprzez czytanie,  uczy się ich znaczenia poprzez wizualne materiały, naukę słów w kontekście. Dzięki temu łatwo i przyjemnie zapamiętuje wiele nowych słów i zwrotów

mother-and-son-crafting-together-at-home-LTK34BD.jpg
girl-with-brush-drawing-sun-on-paper-PND2R36.jpg

Dodatkowe korzyści z kursu online "Od literki do czytania"

afro-mom-and-daughter-doing-school-homework-on-sof-QHHEQDH.jpg

Wygoda i oszczędność czasu

Dostosowujecie naukę do waszych potrzeb i do waszego rodzinnego planu dnia. Nie tracisz czasu na dojazdy, nie tracisz zajęć kiedy dziecko choruje lub kiedy jedziesz na wakacje.

banknotes, euro, paper money-209104.jpg

Oszczędność pieniędzy

Płacisz tylko raz za kurs ! Materiały drukujesz tyle razy ile potrzebujesz aby dziecko opanowało dane zagadnienie. Masz kontrolę nad edukacja Twojego dziecka. Sama monitorujesz jego postęp,

scrabble, game, board game-243192.jpg

Dodatkowe materiały

Otrzymujesz wiele materiałów zaczynając od tradycyjnych zeszytów ćwiczeń, książki do czytania, gry planszowe i na grach online. Dzięki temu twoje dziecko rozwija także motorykę, słuch , pamięć oraz uczy się koncentracji.

Czego nauczy się Twoje dziecko?

Eliza Giner- Wajda autorka kursu

Od zawsze fascynowała mnie praca z dziećmi i szukałam złotego środka  na  przekazywania wiedzy w taki sposób aby  każde dziecko już na pierwszych zajęciach zapamiętywało jak najwięcej i wychodziło z zajęć z uśmiechem. 

Mieszkając ponad 15 lat w Wielkiej Brytanii,  pracowałam w przedszkolach i szkole podstawowej gdzie poznałam metody jakimi  uczą się  angielskiego brytyjskie dzieci. To  tam po  raz pierwszy poznałam dzieci które uwielbiają szkole i nie mogą się doczekać powrotu po wakacjach! Wszystko to dzięki innemu podejściu do edukacji i do dziecka.

W moich kursach i podczas moich zajęć z dziećmi korzystam właśnie z tych metod . W połaczeniu mojego  ponad 20 letniego doświadczenie w nauczaniu i metod poznanych w Wielkiej Brytanii opracowałam SUPER ENGLISH FORMULE.

W pierwszym roku wprowadzania tej metody do moich zajęć  skorzystało z niej ponad 100 dzieci i z każdym rokiem przybywa chętnych aby właśnie w ten sposób zacząć  swoją przygodę z językiem angielskim ponieważ rodzice już od pierwszych zajęć widzą  niesamowite rezultaty i postęp dziecka. 

10

Jakie zagadnienia opanuje Twoje dziecko podczas kursu?

Schoolboy with headphones and digital tablet sitting and reads. Child in the headphones is watching the tablet. Child boy absorbed in new technology. Photo made in a modern style of colors. Boy listens to music on the tablet. Boy is watching a movie.

Czy warto skorzystać z kursu "Od literki do czytania?

Wyobraź sobie, że Twoje dziecko zaczyna samodzielnie czytać książki w języku angielskim

read-316507__340

Dziecko zaczyna samodzielnie poznawać nowe słowa, rozumie i  zapamiętuje ich znaczenie. Poprawnie czytając, zapamiętuje pisownie nowych wyrazów  dzięki temu rozwija wszechstronnie  swój język angielski. Mózg  człowiek najlepiej zapamiętuje obrazy i ciekawe historie. Czytając więc samodzielnie   książki twoje dziecko z łatwością zapamiętuje znaczenie nowych słów a czytając głośno ćwiczy ich wymowę.

Wyobraź sobie, że Twoje dziecko jest w stanie samodzielnie czytać książki

Z każdą przeczytaną  nową  książką w głowie twojego dziecka zostają nowe słowa i tym samym słownictwo twojego dziecka  się wzbogaca, więc  kiedy zaczyna mówić już nie brakuje mu słów!

Cute asia children in the library

Wyobraź sobie, że  twoje dziecko uczy się łatwo,  szybko  i z przyjemnością angielskiego

Twoje dziecko jest szczęśliwe, zdobywa pewność siebie a ty masz poczucie, że  pomogłaś mu  wystartować w świat języka angielskiego!

Kurs „Od literki do czytania”  nauczy twoje dziecko nie tylko jak składać i wymawiać  poprawnie słowa ale także  wielu nowych umiejętności. Twoje dziecko przestanie bać się mówić po angielsku i zdobędzie umiejętność patrzenia na świat z różnych perspektyw a zdobywając nowe umiejętności  wzmocni poczucie  swojej wartości a także uzyska wyższe wyniki w nauce.

W jaki sposób Twoje dziecko będzie realizowało plan nauki?

33 lekcje, krótkie filmy z opisem

Kurs składa się z 8 modułów i 33 lekcji . Każda lekcja składa się z krótkich kilkuminutowych filmików. Każdy film jest opisany tak abyś wiedziała które nagranie chcesz w odsłuchać.

Twoje dziecko ogląda film, następnie wykonuje zadania w zeszycie ćwiczeń, koloruje, pisze po kropkach. Kolejnym etapem jest utrwalenie poznanych słów i zwrotów grając w gry online i gry planszowe.

produkty (35)

Plan pracy

Otrzymujesz plan nauka dzięki temu wiesz jakie ćwiczenia i gry powinno wykonać w danym dniu twoje dziecko. Otrzymujecie wiedzę podzielona na krótkie przyjazne lekcje aby krok po kroku poznawać język angielski nie spędzając dużo czasu przed ekranem.

Zeszyty ćwiczeń i książeczki do czytania

Twoje dziecko otrzymuje zeszyty ćwiczeń do druku do każdej literki. Dzięki temu twoje dziecko łatwo zapamiętuje materiał, ćwiczy czytanie i pisanie. Otrzymujecie też książeczki przeznaczone tylko do czytania.

Fiszki i gry planszowe

Otrzymujecie zestawy gier planszowych i fiszki ze słownictwem. Kluczem w nauce języka obcego jest systematyczność i powtarzanie. Tylko kilka minut codziennej zabawy a twoje dziecko opanuje rewelacyjnie podstawy języka angielskiego.

Gry online

Twoje dziecko otrzymuje dostęp do 110 gier online, dzięki którym poznaje poprawną wymowę słów, rozwija zdolności słuchania i rozumienia ze słuchu.

Co piszą o Elizie i jej metodzie rodzice uczniów i uczennic?

Jakie dodatkowe bonusy otrzymas w ramach kursu "Od literki do czytania"?

Otrzymujesz bonusy o wartości 630 zł

Oto co otrzymujesz w kursie

BONUSY:

Wartość kursu to 1700 zl

Wartość wszystkich bonusów to 630 zł

Wartości ogółem to 2330 zł


Aktywuj dostęp za jedyne 440 zł

Często zadawane pytania:

Po zakupie kursu otrzymujesz natychmiastowy dostęp do wszystkich materiałów i nagrań. Ty decydujesz kiedy się uczy twoje dziecko, ile czasu i   kiedy przechodzi do następnego tematu.

Otrzymujesz plan nauki abyś dokładnie wiedziała co w danym dniu powinno dziecko zrobić i jaki materiał przerobić.   

Gry planszowe i fiszki po wydrukowaniu wykorzystujecie do różnych zabaw np. szukanie par, przyklejanie na tablicy, gra w tradycyjnego Piotrusia.

Potrzebujesz urządzenia z dostępem do Internetu. Dodatkowe materiały takie jak  zeszyty ćwiczeń czy gry planszowe  musisz wydrukować we własnym zakresie.

Kursy przeznaczone są dla dzieci zaczynających przygodę z angielskim.

Najbardziej skorzystają z niego dzieci w wieku od 5 do 9 lat.

Nie. Kurs tak jest ułożony, aby krok po kroku poprowadzić twoje dziecko przez   cały proces.  Dodatkowo otrzymujesz rozkład materiału aby dobrze rozplanować naukę Twojego dziecka.

Wystarczy kilka minut dziennie ale systematycznie aby szybko zobaczyć efekty!

Tak! Kurs  „Od literki do czytania” jest tak skonstruowany aby  twoje dziecko mogło  poznawać język angielski, w sposób przyjemny ale też aby mogło rozwijać  motorykę, ćwiczyć pisanie, czytanie, rozumienie ze słuchu i mówienie – powtarzanie.

Kurs tak  jest  przemyślany aby graniczyć do minimum kontakt Twojego dziecka z komputerem. Nagrania są kilkominutowe, natomiast gry online, które pomagają zapamiętać poprawna wymowę słów są krótkie i proste.

Dziecko uczy się nowych słów poprzez pisanie po kropkach, kolorowanie, oraz różne zabawy interaktywne i gry planszowe. Aby nauczyć się poprawnej wymowy i ćwiczyć rozumienie ze słuchu twoje dziecko ma do dyspozycji krótkie gry online.