Witam Cię serdecznie droga Mamo i drogi Tato.

Wierzę, że skoro tutaj zaglądasz to należysz do grona rodziców którzy są bardzo zaangażowani w edukacje językową swojego dziecka!

Na początku  przedstawię się. Jestem mama trójjęzycznego dziecka,  z zamiłowania   nauczycielką, prowadzę swoją  szkołę  językową w Hiszpanii a także jestem założycielką i obecnie prezes Polskiej Szkoły Sobotniej w Bath w Wielkiej Brytanii.

Od zawsze interesowałam mnie edukacja a właściwie szukałam różnych nowych  pomysłów i rozwiązań jak edukować dzieci aby szybko, łatwo i przyjemnie przebiegał proces edukacji.  

Ponad 15 letni pobyt w Wielkiej Brytanii wiele mnie nauczył i dzięki pracy w szkole angielskiej poznałam metody, które dzisiaj wykorzystuje w  moich programach.

Program, który opracowałam  DZIALAJA   i jest  bardzo efektywne!!!   Dzieci uwielbiają się uczyć angielskiego , z radością przychodzą na zajęcia, szybko zapamiętują i bardzo szybko zaczynają poprawnie czytać po angielsku!

Być może nasuwa Ci się  pytanie jak to robię? Stworzyłam , która łączy w sobie to co najlepsze z metod jakimi pracują nauczyciele w Wielkiej Brytanii , z  zabawami, grami , z nauka pisania , czytania oraz pozytywnym nastawieniem.

W zeszłym roku zapragnęłam dzielić się moja wiedza z szerszym gronem i tak powstała idea kursu online.

W Internecie znajdziecie wiele materiałów ale są to głownie materiały dla nauczycieli. Moja misja natomiast  jest pomoc rodzicom którzy chcą być zaangażowani w edukacje  swojego dziecka sale nie zawsze wiedzą  jak to zrobić lub nie maja zbyt wiele wolnego czasu.

Na stronach znajdziesz wiele darmowych materiałów  do druku oraz gier. Korzystaj z nich!

Zapraszam Cię także do dołączenia do mojej  grupy Facebookowej oraz do podzielenia się  problemami  które napotykasz  abym w przyszłości mogą tworzyć z myślą o potrzebach twoich i twojego dziecka!

Rozgość się na mojej stronie i korzystaj do woli!

Z pozdrowieniami

 Eliza  

Similar Posts